PONEC -  high-tech obrábění kovů

Jsme stabilní strojírenská společnost, jejíž hlavní činností je třískové obrábění kovů, výroba svařenců a montážních celků. Již přes 20 let se soustředíme na nejmodernější technologie, které vytváří ideální zázemí pro přesné výstupy naší výroby.

Díky širokému sortimentu kvalitních strojů nabízíme jak klasické cnc obrábění, tak obrábění konveční, ale i obrábění na 5ti osých multifunkčních obráběcích centrech.

Cílem naší společnosti je vyrábět velmi přesné výrobky a strojní díly, které uspokojí náročnost nejmodernějších high-tech odvětví včetně leteckého průmyslu. Spojení nejmodernějšího vybavení spolu s vysoce kvalifikovanými zaměstnanci nám umožňuje nabízet služby na špičce světového strojírenství.

Kvalitu zaručujeme moderní výstupní kontrolou a strojním měřením s vysokou mírou přesnosti.

Individuální a korektní přístup k našim zákazníkům je pro nás samozřejmostí.

 

Slovo nového majitele

Vážení obchodní partneři,

Chtěli bychom Vás informovat o změně vlastníka společnosti Ponec s.r.o..

Dne 30. června 2020 se společnost Ponec stala součástí investiční skupiny Thein. V Theinu hledáme v rámci naší strategie výsledky práce výjimečných českých podnikatelů a společností, které konkurují nejpokročilejším světovým firmám. Právě takové společnosti chceme nadále zachovat v českých rukách a pomoci jim s dalším rozvojem a digitalizací.

Velice si vážíme dlouholeté tradice společnosti Ponec a zaručujeme, že zachováme její odkaz, i přední postavení v zakázkové a prototypové výrobě s vysokou přidanou hodnotou. Na udržení kvality a pokračování ve špičkové výrobě pod značkou Ponec nám velice záleží.   

Těšíme se na spolupráci

Majitel skupiny Thein.

Tomáš Budník


VÝROBNÍ PROSTORY

img img

EXTERIÉR

img

Z VÝROBY

img img img img img img img img img img
07.08.2020

Odkup 100% podílu firmy Ponec s.r.o. je první investicí skupiny Thein na českém trhu. Cílem investice je další rozvoj společnosti s více než dvacetiletou tradicí, která má na českém trhu přední postavení v zakázkové a prototypové výrobě s vysokou přidanou hodn

03.03.2019

Zprovoznili jsme linku pro povrchovou úpravu ocelí černěním (brynýrováním)

Zobrazit všechny příspěvky