Inteligentní obrábění - na špičce v třískovém obrábění kovů

 

Prioritou je pro nás třískové obrábění kovů. Máme zkušenosti s obráběním většiny dostupných ocelí, neželezných kovů i nekovových materiálů. Soustružíme do průměru 1250 mm, délky 1500 mm, frézujeme do délky 3000 mm. Používáme produktivní nástroje renomovaných značek, sledujeme trendy v obrábění a reagujeme na stále vyšší požadavky na flexibilitu a přesnost výroby. Rozměry kontrolujeme na souřadnicovém měřicím stroji Crysta Apex  (Mitutoyo).

05.02.2021

Nabízíme volnou kapacitu výroby svařenců s možností obrobení funkčních ploch. Svařujeme běžné konstrukční a nerezové oceli, metodami MIG/MAG a TIG. Svařené konstrukce dle potřeby žíháme a tryskáme, lakování zajistíme v kooperaci. Velikost svěřených dílů je omezena nosností 10ti-tunového jeřábu.

07.07.2020

Odkup 100% podílu firmy Ponec s.r.o. je první investicí skupiny Thein na českém trhu. Cílem investice je další rozvoj společnosti s více než dvacetiletou tradicí, která má na českém trhu přední postavení v zakázkové a prototypové výrobě s vysokou přidanou hodnotou.

Zobrazit všechny příspěvky